Erkek Şort Modelleri 

Erkek şort modellerikaliteli yapıları ile uzun yıllar boyunca giyilen bir alt giyim modelidir. Erkeklerin yaz aylarında rahat edebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu kaliteli olan şort modelleri ile beraber uyum sağlaması için genel olarak t-shirt modelleri giyilir. Ancak kısa olan bu şortları gün içinde giymekten rahatsızlık duyan kişiler için de uzun şortlu modeller vardır. Bu şekilde farklı boy aralıklarında üretilmiş olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Kadınlara göre daha zor bir kombin yapan erkekler için kurtarıcı bir parça olarak tercih edilir. Bu şort modeli genel anlamda yazlık yerlerde havaların sıcak olması ile tercih edilir. 

Spor Erkek Şort Modelleri 

Erkek şort modelleri spor bir tasarıma sahip olarak dikilir. Gün içinde spor yaparken kendinizi rahat hissedebilmek için de bu giysi modelini tercih edebilirsiniz. Deniz içinde giyebilmek için esnek deniz kumaşından üretilmiş olan modelleri bulunur. Bunlar ile denizden çıktıktan sonra sahilde gezerek de zaman geçirebilirsiniz. Farklı bir giysi ile hazırlanmanıza gerek kalmadan bu şort modellerini giyebilirsiniz. Tasarım olarak üretildikten sonra dış alanlarından verim alınması için düğmeler ya da bağcıklar koyulmuştur. Bu nedenden dolayı farklı bel bilgisine sahip olan erkekler rahatlıkla bu modelleri tercih edebilirler. 

Erkek Deniz Şort Modelleri 

Erkek şort modelleri,alt giyim kategorisi içinde yer alır. Erkeklerin günlük olarak yaptıkları spor kombinlerinde eşi bulunmaz bir parçadır. Havaların sıcak olmaya başlaması ile beraber çeşitli tatil yerlerine tatile giden erkekler giyebilirler. Erkeklerin tam olarak özgür hissedebilmeleri için farklı tasarımlardan da yararlanılmıştır. Bu tasarımlardan birisi de cepli olan şort modelleridir. Özellikle denize girerken yanınızda mutlaka olması gereken eşyalar var ise bu cep alanlarında taşıyabilirsiniz. Klasik ve aynı zamanda spor tasarımlardan oluşan şort modelleri daha çok tercih edilir. Yaz aylarında tatil yapmak isteyen erkeklerin mutlaka hazırlık bavuluna eklemeleri gereken bir parçadır. 

Erkek Şortlu Kombin Modelleri 

Erkek şort modelleriarasında çizgili modeller bulunur. İçinde kendiliğinden olan bu çizgiler, şort modeline esneklik katar. Her erkeğin mutlaka dolabında olması gereken şort modellerinden birçok farklı kombin yapılabilir. Kombin yapıp dışarı çıkmanız gereken durumlarda sizlere kolaylık sağlar. Bu şekilde farklı tarzları bir arada bulunduran kombinleri her zaman tercih edebilirsiniz. Renk ve beden bilgisi açısından farklı seçenekleri bulunur.

Bu şekilde herkesin beğenebileceği şortları günlük dışarı çıkarken de tercih edebilirsiniz. Şortların kullanımı kadar yıkama ve kurutma bilgileri de önemlidir. Bu anlamda kaliteli olan şort modellerini uzun zaman boyunca giymek için denizden çıktıktan hemen sonra yıkamalısınız. Tuzlu su, şortun kumaşına zarar verebilir. En kaliteli modelleri firmamızda bulabilirsiniz.

Yazlık Şort Modelleri 

Erkek şort modelleri ile beraber spor bir kombin modeli yapılabilir. Yaz aylarında özellikle daha çok kullanımı olan bu şortları her zaman giyebilirsiniz. Şortları sürekli giyim sağlasanız bile doğru bir şekilde temizlenmesine özen göstermelisiniz.

Yazın tatile çıkarken bu şort modellerine ek olarak gömlekleri de tercih edebilirsiniz. Şort ve gömlek ikilisi ile kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Buna ek olarak şort modellerinin içinde de bir cep alanı bulunabilir. Çanta taşımak yerine bu alanları kullanabilirsiniz.