Erkek Şort

Kapriler, bermudalar ve şortların hepsi erkek şortu olmasına rağmen sadece boyları farklıdır. En kısa pantolon türüne şort denir. Bunlar diz boyu pantolonlardır. Bermuda şort, dizin hemen üzerinde olan bir kısa pantolon türüdür. Endeks altındaki pantolonlara kapri denir. Erkek şortları genellikle üç boyuttadır. Bazı yerlerde, kısa filmler için kısa erkekler şortlar Bermuda için kısa şortlarda kullanılır. Erkek şort genellikle şort ve bermuda olarak tasarlanmıştır. Ne için giyeceğiniz, yaşınız ve vücut şekliniz bu seçimde önemli olacaktır.

Kısa ve Uzun Erkek Şort Modelleri

Eğer bacak boyunuz kısaysa bermuda şort yerine diz üstü kısa şort tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Uzun paçalı erkekler kısa ya da uzun şort tercih edebilir ancak tercihinize göre aşırı kısa şortları da tercih edebilirsiniz. Benzer şekilde, basketbol şortları uzun, futbol şortları daha kısa olacak şekilde tasarlanmıştır çünkü rahat bir koşu sağlarlar. Şortları ve uzunluklarını ne için kullanmak istediğinize bağlı olarak seçebilirsiniz.

Her dönemin modası farklıdır, bazen yenilikler herkesi şaşırtabilir, bazen çok eski tasarımlar ve stiller bir trend yaratır. İnsanlar da değişen zamanın şartlarına göre giyinmek isterler. Moda herkesi aynı yapsa da herkes farklı olduğu için burada oynayacaksın. Kişisel farklılığınızı moda ile birleştirdiğinizde muhteşem bir sonuç elde edeceksiniz. Şık bir görünüm için bu bölümdeki erkek şort kombin ipuçlarından yararlanabilirsiniz

Erkek Şort Kombinleri

Uygun şortları seçerek rahat, konforlu ve zarif görünebilirsiniz. Günlük kullanımda bile, uygun parçaların birleşimi günlük sporların zarafetini yakalayabilirsiniz. Öncelikle erkek şort seçerken nereye gideceğinize göre karar vermelisiniz.

Günlük hayatı veya rahat bir ortamı tercih ediyorsanız, rahat fırçalı pamuklu şort, sportif denim ve pamuklu şortları tercih edebilirsiniz. Bu şortların üzerine renkli tişörtler tercih edebilirsiniz. Şık bir parti, organizasyon veya akşam yemeğine gidiyorsanız, keten ve chino şortlar tercih edebilirsiniz. Bu şık erkek şortüzerine parlak bir gömlek ve yakalı tişört giyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Renklerin Uyumu Önemli

Erkek giyimde siyah, lacivert, gri ve kahverengi gibi koyu renkler hâkimdir. Şortunuzun rengini seçerken üzerine giyeceğiniz t-shirt veya gömleği göz önünde bulundurun. Bu iki türün renk uyumuna dikkat edin. Yaz aylarında sıklıkla açık renkler kullanılsa da gece dışarı çıkıyorsanız daha koyu bir renk tercih edebilirsiniz.

Zıt renklerin uyumunun keyfini çıkararak harika ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Biraz şekillendirme veya modelleme yapmak size kalmış. Desenli gömlekler, tişörtler ve şortlar son yıllarda oldukça popüler hale geldi. İki parçayı desenli ve şık tutabilir ya da tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Şortunuzun altına giyeceğiniz ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir.

Spor Erkek Şortlar

Hangi sporu yaparsanız yapın, giyim seçimi her zaman en önemli odak noktanızdır. Spor söz konusu olduğunda, her zaman hareket halindesiniz ve hareketlerinizin kısıtlanmasını istemiyorsunuz. Bu nedenle sporun türüne göre kıyafet seçimi yapmak gerekir. Futboldan tenise, yüzmeden tırmanışa kadar birçok spor dalı var. Spor disiplinlerinin özellikleri ve fiziksel performansları oldukça farklıdır.  Sentetik malzemelerden üretilen özel spor şortları, esnek ve nefes alabilen yapısı sayesinde aktiviteleriniz sırasında sizi hem sağlıklı hem de rahat tutacaktır. Tüm erkek şort modellerini firmamızdan alabilirsiniz.