Deniz Şortu Fiyatları

Deniz Şortu Fiyatları

Tatiller dinlenmek ve stres atmak için oldukça önem verdiğimiz zamanları kapsar. Bazen bir kaçamak bazen de nefes almak için gittiğimiz günü birlik nefes almak için şehrin gürültülü hayatından kurtulmak için gidilen mekânlardır. Kimimiz deniz, kum, güneşli sahil alanlarını tercih ederiz.

Bazen doğa içinde yalnız kafa dinleme alanları ormanlarda da yapılmaktadır. Özellikle deniz tatillerinde mayo ve deniz şortları tercih edilirken Deniz şortu fiyatları minimum 30 liradan başlarken, markaya ve kaliteye göre fiyat artabilir.

Erkekler için Deniz Şortları Özellikleri Nelerdir?

Denizden çıktıktan sonra hemen kuruması gereken kumaşlardan üretilen şortlar tercih edilmelidir. Naylon içerikli olmayan daha rahat hareket edebileceğiniz bu şortlar üretim firmaları tarafından ihtiyaca göre tasarlanıp üretilmektedir.

Daha çok mavi, kırmızı sade renkler olarak çeşitleri varken geometrik şekillerin bulunduğu canlılığının arttığı renklerde tercih edildiği bilinmektedir. Bu şortların denizde sizinle beraber nefes alması önemlidir.

Plaj Kıyafetleri Nelerdir?

Denizden vazgeçemeyenler ise türlü kumsal ve deniz kıyafetleri kullanılmaktadır. Kadın plaj elbiseleri, bikiniler, mayolar, terlikler, havlular, çantalar, erkekler için şortlar, gömlekler çokça çeşitli tatil kıyafetleri günümüzde modaya uygun ve her zevke uygun olarak tasarımlar vardır. Erkekler plajlarda kadınlara göre biraz daha şanslı olabilirler. Kadınların uyumlu olması için çabaladıkları kıyafetler sahilde ve plajda da geçerlidir. Ancak erkekler sade bir gömlek ve deniz şortuyla yeterince rahat hissedebilirler.

Bikini veya mayo giymek istemeyen kadınlar içinde deniz şortları bulunmaktadır. Genellikle kilo problemi olan kadınların ya da sağlık problemi yaşayan kadınların tercih ettiği bu şortlar kadınlara özel olarak hem şık hem zarif olarak tasarlanmıştır.

Tesettürlü bayanlar için tasarlanan haşamalar üretilmiştir. Deniz şortları ile aynı kumaştan oluşan bu haşamalar suyun cilde temasına izin verirken, çabuk kuruması ve bedene yapışmaması ile de çokça tercih edilmektedir. Çocuklar ve yaşlılar içinde denize girmeleri için özel kıyafetler yapılmaktadır.

Canlı renkler ve çiçekli tasarımlarla yazın sahilde, kumsalda olmak hem tarz hem de huzur verecektir. Yaz günlerinde açık renk tercih etmek güneş ışığının teninize zarar vermesini engelleyebilir. Plaj kıyafetlerinde en önemli konu seçilen kıyafetin açık renkli olması kadar sıcak tonlar bizleri iyi hissettirebilir.

Plajda Işıl Işıl Parlayın

Kadınlar için her yerde güzel olmak önemlidir. Saç rengini dahi yaza uygun olarak değiştiren kadınlar mevcuttur. Rengârenk giyimlerle her an ışıl ışıl görünün. Güneş kremleri plajlarda en önemli konu olmaktadır. Ph değeri en iyi olan ve vitamin değeri yüksek olan güneş kremleri özellikle dermatologların onay verdiği güneş kremleri cildimiz için oldukça önemlidir.

Güneşin ultraviyole ışınlarından faydalanırken zararlarından korunmak içinde güneş kremleri tercih edilmelidir. Cilde zarar veren güneş ışınları ciltte güneş lekeleri yaparken, bronz olmak isterken cildimizi korumamıza güneş kremleri yardımcı olur. Faydaları saymakla bitmeyen güneş kremleri Dünya ‘da birçok ülkede sokaklarda ücretsiz olarak dahi verilmektedir.

Yaz tatili denilince hep akıllara kumsallar, plajlar, deniz, güneş ve doğa gelmektedir. Huzur bulmak ve kafa toparlamak için deniz suyu, sahiller ve doğa uzmanlarca da belirtildiği gibi psikolojik olarak fayda sağlar. Hem bedene hem de psikolojiye iyi geldiği bilinmektedir. Tatil yapmak için mutlaka zaman ayırmalısınız.

 

Bizi Instagramdan Takip Edebilirsiniz: whitefinofficial

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir